in ,

Yazılım yaptırmak istiyorum

aradınız, ya çözüm bulamadınız ya çok yüksek teklifler aldınız. Şimdi bırakalım bunları bir kenara. En ucuz fiyat garantili size özel yazılım geliştirme sürecimizden bahsedelim;

Yazılım yaptırmak istiyorum, İnterneti araştırdınız. Tanıdıklara sordunuz. Yazılım şirketlerini aradınız, ya çözüm bulamadınız ya çok yüksek teklifler aldınız. Şimdi bırakalım bunları bir kenara. En ucuz fiyat garantili size özel yazılım geliştirme sürecimizden bahsedelim;

Mevzuat Ekibi;

İlk önce ekibimiz çayınızı içmek için işletmenize gelir. Mevzuatı sizden dinler. İşleyişi kendi gözleriyle görür ve bir rapor hazırlar. Asla size fiyat vermezler.

Algoritma Geliştirme Ekibi (Alt Yapı Çalışmaları);

Söz konusu ekibimiz mevzuat ekibinin hazırladığı raporu inceler ve ön hazırlık algoritmaları geliştirir. İhtiyacınızın geliştirilmesi için gerekli olan personel ve zaman maliyeti çıkartılır. Bu hesaba küçük bir kâr eklenir ve yekün çıkartılır. Bu yekün 3 çeşittir (teslim süresi uzaklaştıkça maliyet düşer, teslim süresi yaklaştıkça maliyet artar) ve hiç biri sizi üzmeyecek rakamlardır. Aynı zamanda donanım gereklilikleri de çıkartılır. Temini için alış fiyatının üzerine kâr koyulmadan sizler için ücretsiz araştırmalar yapılır ve öyle satın alınır.

Sözleşme süreci

Birden çok sözleşme tarafımızdan hazırlanır. Birincisi, satın almak istediğiniz yekün çeşidine göre hazırladığımız mevzuatın sözleşmesi. İkincisi teslim süresi sözleşmesi. Üçüncüsü ödeme periyotu sözleşmesi, Dördüncüsü bakım anlaşması sözleşmesi. Sözleşmeler 2 taraflı imzalanır ve geliştirme süreci başlar.

Geliştirme sürecinde;

Geliştirme süresi boyunca belirlediğimiz periyotlarda, geliştirdiğimiz kısım için sizlere test ortamı olşturulur. Bu sayede hem kendiniz ilerleyişi görebilirsiniz, hemde yanlış anlaşılan yada hatalı olan bir kısım var ise bize bildirmiş olursunuz.

Geliştirme Bitince;

Eğitim videoları ve dökümanları hazırlanır. Personellerinize eğitimler verilir. Kurulum ve son testler yapılır. Anahtar teslim yazılımınız hayırlı uğurlu olsun.

Algoritma hazırlama ve geliştirme sürecinde;

Bu süreçlerde dikkat ettiğimiz ve sizi ilgilendiren bir kaç konu var. Yazılımı kullandığınız süre zarfı içinde verileriniz çalınamaz halde saklanır. Fiziksel donanım arızalanmalarına karşı yedekleme yazılımlarımız kullanılmaktadır. Gerektiğinde eski verileriniz geri çekilir ve kaybınız minimuma indirilir. Yedekleme yaptığımız veriler insanoğlu tarafından okunamaz ve çözülemez halde saklanmaktadırlar. Söz konusu süreç içerisinde sizin için en yüksek kâr elde etme politikası izlenir. Yazılımımız işlerinizi kolaylaştırırken, sizleri zaman kaybı ve maliyet yükünden kurtararak yüksek kâr elde etmenize olanak sağlar.

Ne düşünüyorsun?

Yazar Cem Y.

Dijital Pazarlama Trendleri – 2022

Microsoft Teams Telsiz özelliği artık kullanılabilir