Yeni nesil Hyundai i20, her iki ucunda büyük hava girişleri ile önde büyük bir basamaklı ızgaraya sahiptir.
Yeni nesil Hyundai i20, her iki ucunda büyük hava girişleri ile önde büyük bir basamaklı ızgaraya sahiptir.
in

Yeni Nesil Hyundai i20 Fotoğrafları Sızdı.

Yeni nesil Hyundai i20, her iki ucunda büyük hava girişleri ile önde büyük bir basamaklı ızgaraya sahiptir.

Yeni nesil Hyundai i20, her iki ucunda büyük hava girişleri ile önde büyük bir basamaklı ızgaraya sahiptir. Farlar keskin görünüyor ve tasarım açısından yeni Sonata ile aynı görünüyorlar.

Hyundai, yeni nesil i20’nin arabanın bazı çizimlerini çıkararak nasıl görüneceğine dair bir fikir verdi. 2020 Cenevre Otomobil Fuarı’ndaki küresel lansmanından önce, yeni nesil modelin resimleri sızdırıldı ve bunlar bize otomobilin nasıl görüneceğine bir göz attı. İ20, sadece Hindistan’da değil, küresel olarak şirket için güçlü bir satıcı oldu ve yeni nesil model görünüm, teknoloji ve sürücü katılımı açısından daha fazlasını sunmayı vaat ediyor.

Yeni nesil Hyundai i20 , her iki ucunda büyük hava girişleri ile önde büyük bir basamaklı ızgaraya sahiptir. Farlar keskin görünüyor ve tasarım açısından yeni Sonata ile aynı görünüyorlar. Kaput bir dizi kas elemanı alırken imza LED DRL’leri var. Coupe benzeri tavan çizgisine sahip keskin tasarımlı C direği, daha akıcı bir görünüm sağlar ve sıcak bir kapak gibi görünür.

Arka kısımda, yeni nesil Hyundai i20’de, tampona entegre edilmiş büyük bir difüzör ve ağır tarzda bir bagaj kapağı bulunan bazı yeni yeni sarılı LED arka lambalar gösteriliyor . Görüntüler ayrıca karartılmış tavan ve hatchback’teki ORVM’ler ile çift tonlu bir kaplama ortaya koyuyor.

Yeni nesil Hyundai i20’nin iç kısmı henüz ortaya çıkmadı, ancak hatchback’in gösterge konsolu ve bilgi-eğlence sistemi için çift 10.25 inç dijital ekranla tam bir revizyon alması bekleniyor. Kabin, yapı kalitesi ve özellikleri açısından seviye atlayacak ve otomobilin kablosuz şarj, BlueLink bağlantılı teknoloji, deri koltuklar ve daha fazlasını beklemesini sağlayacak. Kabin içindeki bacak boşluğunu ve omuz odasını geliştirecek yeni model ile Hyundai’nin kabinde daha fazla yer açmasını bekleyin.

Motor seçenekleri de henüz açıklanmadı ve Euro-spec versiyonunun, mevcut doğal emişli mevcut motorlarla birlikte 1.0 litrelik yeni turbo benzinli motoru alması bekleniyor. Model Cenevre’ye ulaştığında güç aktarma organı hakkında tüm detayların beklenmesi bekleniyor.

Ne düşünüyorsun?

0 points
Upvote Downvote

Yazar Cem Y.

Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yükleniyor…

0

Comments

0 comments

Samsung Galaxy S20’nin Kamera Özellikleri

Apple, daha önce kapalı olan hata ödül programını, tüm güvenlik araştırmacıları için açmış ve burada bulunan kusurlara bağlı olarak bunları bulup Apple Ürün Güvenliği'ne rapor edenlere kazançlı bir miktar para ödeyecek.

Yeni Apple iPad yakında geliyor.