Apple, daha önce kapalı olan hata ödül programını, tüm güvenlik araştırmacıları için açmış ve burada bulunan kusurlara bağlı olarak bunları bulup Apple Ürün Güvenliği'ne rapor edenlere kazançlı bir miktar para ödeyecek.
Apple, daha önce kapalı olan hata ödül programını, tüm güvenlik araştırmacıları için açmış ve burada bulunan kusurlara bağlı olarak bunları bulup Apple Ürün Güvenliği'ne rapor edenlere kazançlı bir miktar para ödeyecek.
in

Yeni Apple iPad yakında geliyor.

Apple, yeni iPad serisi için sizi çok uzun süre bekletmeyebilir gibi görünüyor.

Apple, yeni iPad serisi için sizi çok uzun süre bekletmeyebilir gibi görünüyor. En son Bloomberg raporuna göre Apple, 2020’nin ilk yarısında yeni bir kamera sistemiyle güncellenmiş iPad Pro modellerini hazırlıyor…”

Rapor bile, güvenilir yeni modelin önceki bir ipucu olan bu yeni kamera sistemi hakkında herhangi bir ayrıntı vermiyor @OnLeaks adlı bir iPhone 11 Pro serisi, yaklaşan iPad’lerde LED flaş ve mikrofon da içeren kare bir yumru ile arka kamera kurulumu gibi gösterdi.

Rapor, Apple’ın 2020’nin ilk yarısında iPad Pro’yu piyasaya sürmeyi planlamasına rağmen, “(corona, virüsünün bu planlara henüz gecikmeler veya kısıtlamalar getirebileceğini” ileri sürüyor.

Çin’deki yaygın koronavirüsün etkisi hakkında daha fazla bilgi veren Bloomberg raporu, şirketin hem arzinin hem de talebinin vurulduğunu söyledi. Çin’deki satışlardaki düşüşün belirgin bir etkisi olacak ve üretimdeki hıçkırıklar önümüzdeki aylarda küresel iPhone gelirini vuracak.

Raporda ayrıca iPhone SE’nin Mart ayında piyasaya sürülmesi beklenen söylentisi hakkında da konuşuluyor ve “Model, konuyla ilgili tanıdıklara göre planlar hala akıcı olmasına rağmen Mart ayında piyasaya sürülmeye devam ediyor” dedi.

iPad Pro’ya geri dönersek, okuyucular Bloomberg raporunun Mac Rumors tarafından sunulan ve DigitTimes’a atıfta bulunarak iPad Pro’nun Eylül ayında geleceğini söyledi. Bu doğruysa, Apple en son nesil iPhone’da olduğu gibi aynı yonga setini ilk kez içerecek ve bunları iPhone’lardan önce başlatmayacak.

Ne düşünüyorsun?

0 points
Upvote Downvote

Yazar Cem Y.

Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yükleniyor…

0

Comments

0 comments

Yeni nesil Hyundai i20, her iki ucunda büyük hava girişleri ile önde büyük bir basamaklı ızgaraya sahiptir.

Yeni Nesil Hyundai i20 Fotoğrafları Sızdı.

Samsung’dan Tuhaf ‘1 1’ bildirimi.