in

Samsung’dan Tuhaf ‘1 1’ bildirimi.

Dün gece, Samsung Galaxy kullanıcıları şirketin ” Mobilimi Bul” uygulamasından garip bir bildirim aldı .

Mobil Cihazımı Bul bildiriminin ilginç vakası çatlak verdi.

  • Dün gece, Samsung Galaxy kullanıcıları şirketin  Mobilimi Bul” uygulamasından garip bir bildirim aldı .
  • Tüm uyarı, altında başka bir “1” olan “1” idi ve kitlesel karışıklığa neden oldu.
  • Samsung İngiltere bunun bir test hatası olduğunu tweetledi Daha fazla bilgi edindikçe bu hikayeyi güncelleyeceğiz.

Samsung Galaxy sahipleri Perşembe günü gecenin ortasında meraklı bir bildirimle uyandı. Samsung’un katlanabilir Galaxy Z Flip, Galaxy S10 ve Galaxy Note 10 gibi cihazlara önceden yüklenmiş olarak gelen “Mobil Cihazımı Bul” uygulaması, yalnızca “1” ile başka bir “1” doğru olan garip bir mesajla ortaya çıktı öznenin altında.

Bildirime dokunduysanız, gerçekten hiçbir şeyTwitter kullanıcıları bu sabah bildirdiği gibi oldu . Mesaja dokunduğunuzda bu mesaj ortadan kalktı, insanları daha da şaşırttı.

Resmi Twitter'da görüntüle

Hatta garip: Birçok kişi uygulamanın pillerini alışılmadık bir hızda tükettiğini söyledi. Bir Galaxy sahibi Alex Rhynold, uygulamanın pil ömrünün yüzde 20’sini kullandığını tweetledi . Bu konuların ilgili olup olmadığı net değil, ancak bir tesadüf olabilir gibi görünüyor.

Bir Samsung sözcüsü Popular Mechanics’e hatanın cihazlarına herhangi bir şekilde müdahale etmediğini söyledi :

“Bildirim yanlışlıkla sınırlı sayıda Galaxy cihazına gönderildi. Kullanıcılarımıza bu bildirimin cihazlarını hiçbir şekilde etkilemediğinden emin olabiliriz. Bu durumun yol açmış olabileceği rahatsızlıktan dolayı müşterilerimizden özür dileriz. olay gelecekte gerçekleşmeyecek. “

Cep telefonumu bul aslında oldukça kullanışlı, bu yüzden bu biraz sıradışı. Bir Galaxy sahibiyseniz, uygulama kayıp veya çalıntı telefonunuzu izlemenize yardımcı olabilir ; telefonunuzu, Samsung Pay’i ve güç düğmesini kilitleyin; onu bulmanıza yardımcı olmak için telefonunuzu çaldırın; ve hatta kurtarmazsanız verilerinizi bulut üzerinden yedekleyin.

Samsung İngiltere’den bir tweet’e göre, snafu sadece bir test hatası gibi görünüyor. Kullanıcılar hatayı fark etmeye başladıktan yaklaşık üç saat sonra şirket, sorunun kullanıcılara benzemesine rağmen Galaxy cihazlarının “sınırlı sayıda” üzerinde meydana geldiğini yazdı dünyanın dört bir yanından etkilendi.

Ne düşünüyorsun?

0 points
Upvote Downvote

Yazar Cem Y.

Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yükleniyor…

0

Comments

0 comments

Apple, daha önce kapalı olan hata ödül programını, tüm güvenlik araştırmacıları için açmış ve burada bulunan kusurlara bağlı olarak bunları bulup Apple Ürün Güvenliği'ne rapor edenlere kazançlı bir miktar para ödeyecek.

Yeni Apple iPad yakında geliyor.

Ay’da sert lastiklere ihtiyacımız var.