in

Samsung Galaxy S20’nin Kamera Özellikleri

Yukarıda resmedilen üç yeni amiral gemisi telefonu 5G’ye hazır. S20 999 ABD Doları, S20 Plus 1,199 ABD Doları ve S20 Ultra 1,399 ABD Doları olarak satışa sunulacak

Samsung, Galaxy akıllı telefon hattını yeniledi, yeni bir katlanabilir telefon tanıttı ve kablosuz kulaklıklarını Salı günü San Francisco’daki Güzel Sanatlar Sarayı’nda düzenlenen bir etkinlikte yükseltti.

Yukarıda resmedilen üç yeni amiral gemisi telefonu 5G’ye hazır. S20 999 ABD Doları, S20 Plus 1,199 ABD Doları ve S20 Ultra 1,399 ABD Doları olarak satışa sunulacak.

S20, 6.2 inç ekranıyla üçlünün en küçüğüdür. Plus ‘ekranı 6.7 inç ve Ultra’lar 6.9 inç.

Tüm birimlerde üç kamera vardır – geniş açı, ultra geniş ve telefoto – ve Plus ve Ultra, artırılmış gerçeklik uygulamaları için dördüncü bir kameraya sahiptir.

S20 ve Plus’taki kameralar 64 megapiksel sensöre sahipken, Ultra güçlü bir 108 MP’yi destekliyor. Kameralar ayrıca 8K videoyu da destekliyor.

Ultra 10x optik zum özelliğine sahiptir.

Massachusetts, Northborough’da bir BT danışmanlık şirketi olan J. Gold Associates’in ana analisti Jack E. Gold, “Bu bir telefonda duyulmamış bir şey,” dedi.

TechNewsWorld’e “Bazı geleneksel kameralarda bunu bile anlamıyorsunuz,” dedi.

Teksas, Austin merkezli bir teknoloji analisti ve danışmanlık şirketi olan Moor Insights and Strategy’nin kıdemli analisti Mark N. Vena, “Samsung, video ve fotoğraf kategorisinde yaptıklarıyla beni şaşırtmaya devam ediyor.” Dedi.

TechNewsWorld’e verdiği demeçte, “Samsung, video ve fotoğrafçılığı geleneksel kameraların tamamen yerini almak için muazzam bir fırsat olarak görüyor” dedi.

5G Kolunu İtmek

Londra’da bulunan bir araştırma, analiz ve danışmanlık şirketi olan IHS Markit’te kıdemli analist olan Gerrit Schneemann’ın ileri teknoloji telefonlarda ve yapay zeka ile güçlendirilen özelliklerde çoklu lens kullanımı gelişmeye devam edecek.

TechNewsWorld’e verdiği demeçte, bu amiral gemisi telefonları ile önceki nesil arasında büyük bir ağ farkı var.

Schneemann, “Tüm ürün gamı ​​5G’yi desteklerken, daha önce sadece belirli modeller 5G idi. Şimdi Samsung her şeye 5G koyuyor.” Dedi.

Piyasa araştırması şirketi NPD Group analisti Stephen Baker, “Çok az insanın şimdi 5G’ye ihtiyacı var, ancak önümüzdeki birkaç yıl içinde her telefonda olacak, bu nedenle Samsung, evlat edinme kolunu olabildiğince hızlı bir şekilde zorluyor.” Port Washington, New York ile ilgili tarafsız yorumlar, yazılar, öneriler ve görüşler sağlar.

TechNewsWorld’e verdiği demeçte, “Gelecek yıl veya iki yıl içinde ağların orada olacağını biliyoruz ve tüketicilerin geleceğe yönelik olarak, özellikle S20 gibi premium bir telefon satın aldıklarında prova etmekten korkmadıklarını biliyoruz.”

Katlanır Cam

Samsung’un yeni Galaxy Z Flip’i, açıldığında 6.7 inç ölçen katlanabilir camdan yapılmış bir ekrana sahip. Kapatıldığında, telefon kompakt 2,89 x 3,44 inçtir.

Modeller üç “ayna” renkte gelecek – mor, altın ve siyah.

Samsung Electronics Pazarlama Direktörü Rebecca Hurst Salı günkü etkinlikte coşkulu bir kalabalığa, “Akıllı telefonlar günlük hayatımızın bir parçası, ancak bu sıradan bir akıllı telefon değil,” dedi.

“Her şeyi değiştiriyor – telefonumuzun şekli, boyutu ve kullanım şeklimiz,” diye devam etti.

“Galaxy Z Flip bir açıklama akıllı telefon,” dedi Hurst. “Öne çıkmak isteyen insanlar için göze çarpan bir akıllı telefon.”

Yenilikçi ‘Esnek’ Mod

Ana 2636 x 1080 AMOLED ekranına ek olarak Z Flip, zaman ve bildirimler gibi bilgileri görüntülemek için 1.1 inçlik kapak ekranına sahiptir.

Ünitede üç kamera bulunur: bir f / 2.4 10 megapiksel selfie kamera; bir f / 2.2 12 MP ultra geniş kamera; ve bir f / 1.8 12 MP geniş açılı kamera.

Atıcılar tarafından üç video çözünürlüğü desteklenir – 4K UHD, 1080p FHD ve 720p HD. Dört çekim hızı vardır – Süper Sabit, Süper Ağır Çekim, Ağır Çekim ve Hyperlapse.

1.380 $ fiyatla katlanabilir, 8 gigabayt RAM ve 256 GB dahili depolama ile geliyor.

Ne düşünüyorsun?

0 points
Upvote Downvote

Yazar Cem Y.

Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yükleniyor…

0

Comments

0 comments

Hızlı şarj, uzun süreli çalışma, esnek enerji depolama

Yeni nesil Hyundai i20, her iki ucunda büyük hava girişleri ile önde büyük bir basamaklı ızgaraya sahiptir.

Yeni Nesil Hyundai i20 Fotoğrafları Sızdı.