Rotanix Rotalar | Rehber 6

Rotanix; okul servisi ve personel servisi işletmeciliği yapan firmaların kolay kullanımlı porgramıdır. Servis yönetiminden araç yönetimine bir çok iş süreci yönetimine olanak sağlar.

Rotanix; okul servisi ve personel servisi işletmeciliği yapan firmaların kolay kullanımlı porgramıdır. Servis yönetiminden araç yönetimine bir çok iş süreci yönetimine olanak sağlar. Kullanımı konusunda fikir sağlaması açısından hazırladığımız Rotanix Rehberine hoşgeldiniz.

Rota ekranında araçlarınızın rotaları listeleyebilirsiniz. Rota numarası, rota ismi, rota oluşturma ve değiştirme tarihi benzeri alanlar görüntüleyebilirsiniz.

Yeni rota eklemek.

Yeni bir rota belirlemek için ilk önde rota adı giriyoruz. Turuncu kaydet düğmesine basarak rota durakları ekranına geçebilirsiniz.

Rota durakları ekranında dilediğiniz kadar rota ekleyebilirsiniz. Bir rota durağı ismi yazınız ve turuncu kaydet düğmesine tıklayınız. Yazdığınız rota adı alttaki tabloda yer alacaktır. Kaydettiğiniz sırada rota belirlenecektir. Eğer sırada bir hata olduğunu düşünürseniz tablodaki yukarı aşağı okları kullanarak düzenleyebilirsiniz. Yukarı almak istediğiniz rota durağı için yukarı oka, aşağı almak istediğiniz rota durağı için aşağı oka tıklayınız.

Kaydettiğiniz rota durağını düzenlemek istiyorsanız ilgili satıra tıklamanız yeterli. Rota durağı ismini giriş yaptıktan sonra kaydet düğmesine tıkladığınızda güncelleme veya düzeltme gerçekleşecektir.

Rotanix programını ücretsiz deneyebilirsiniz. Bir aylık deneme süresine başlamak için Niximera bağlantısına tıklayınız. Detaylı bilgi için 0 850 532 64 59 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Comments

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIPHY App Key not set. Please check settings

Yükleniyor…

0

Ne düşünüyorsun?

Rotanix Müşteriler | Rehber 5

Rotanix Seferler | Rehber 2