Rotanix Müşteriler | Rehber 5

Rotanix; okul servisi ve personel servisi işletmeciliği yapan firmaların kolay kullanımlı porgramıdır. Servis yönetiminden araç yönetimine bir çok iş süreci yönetimine olanak sağlar.

Rotanix; okul servisi ve personel servisi işletmeciliği yapan firmaların kolay kullanımlı porgramıdır. Servis yönetiminden araç yönetimine bir çok iş süreci yönetimine olanak sağlar. Kullanımı konusunda fikir sağlaması açısından hazırladığımız Rotanix Rehberine hoşgeldiniz.

Müşteriler ekranında daha önceden eklediğiniz müşteriler otomatik olarak listelenir. Müşteri kodu, aktiflik durumu, ismi, soy ismi, müşteri sistem kullanıcıları ve cari hareketleri bu ekrandan denetlenebilir.

Müşteri eklemek.

Müşteri eklemek için sol en üstte bulunan “Ekle” düğmesine tıklayınız. yukarıdaki ön izlemede görülen ekran karşınıza gelecektir. Bu ekranda müşteri ismi veya soy ismi girebilir yada kurumsal seçeneği ile firma ismi girerek müşterinizi oluşturabilirsiniz. Müşteri oluşturduğunuzda sistem otomatik olarak müşteri carisi oluşturmaktadır.

Kaydet düğmesine tıkladıktan sonra kaydetme işlemini tamamlamış olursunuz.

Müşteri düzenlemek.

Eğer önceden kayıtlı bir müşterinizin bilgilerini düzenlemek isterseniz tablodaki ilgili satıra tıklayarak yukarıdaki ön izlemedeki ekranı açabilirsiniz. Bu ekranda müşteri ismini ve soy ismini veya müşteri kurumsal ismini düzenleyebilirsiniz. İşlemi kaydetmek için kaydet düğmesine tıklamanız yeterli olacaktır.

Müşteri kullanıcısı eklemek.

Müşteri kullanıcısı ne işe yarar ilk önce ondan bahsedelim. Bir okul üzerinden örnek verecek olursak, okul yetkilisinin mutabakat gerektiren işlemleri için bir kullanıcı adı ve şifre tanımlamak amacıyla geliştirildi.

Tanımladığınız müşteri kullanıcıları aldıkları bilgiler ile mutabakat ekranına erişim sağlayabileceklerdir. Mutabakat ekranında yalnızca tanımladığınız firma yetkilisini ilgilendiren bilgiler görüntülenecektir.

Müşteri kullanıcısı düzenlemek.

Eğer müşterilerinizin kullanıcılarını düzenlemek isterseniz ilgili satıra tıklayarak açılan ekranda gerekli düzenlemeleri yapabilirsiniz. kaydet düğmesine tıkladığınızda verileriniz güncellenecektir.

Müşteri carisi eklemek.

Müşteri carisi eklemek için müşteriler ekranındaki listedeki ilgili müşterinin satırında bulunan muhasebe defteri işaretine tıkladığınızda üstteki ön izlemede bulunan ekrana yani müşteri cari kaydı ekranına ulaşabilirsiniz. Ekleme işlemi için sol üstte bulunan ekle düğmesine tıklayarak işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Rotanix programını ücretsiz deneyebilirsiniz. Bir aylık deneme süresine başlamak için Niximera bağlantısına tıklayınız. Detaylı bilgi için 0 850 532 64 59 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Comments

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIPHY App Key not set. Please check settings

Yükleniyor…

0

Ne düşünüyorsun?

Rotanix Sürücüler | Rehber 4

Rotanix Rotalar | Rehber 6