Rotanix Kiralama Ekranı | Rehber 7

Rotanix; okul servisi ve personel servisi işletmeciliği yapan firmaların kolay kullanımlı porgramıdır. Servis yönetiminden araç yönetimine bir çok iş süreci yönetimine olanak sağlar.

Rotanix; okul servisi ve personel servisi işletmeciliği yapan firmaların kolay kullanımlı porgramıdır. Servis yönetiminden araç yönetimine bir çok iş süreci yönetimine olanak sağlar. Kullanımı konusunda fikir sağlaması açısından hazırladığımız Rotanix Rehberine hoşgeldiniz.

Araç kiralama ekranında daha önceden sisteme eklediğiniz araçlar ve o araçların kiralanmalarıyla alakalı bilgilerin bütününü yansıtır. Ekranda gördüğünüz 2 tablo aslında aynı verileri ekrana yansıtmaktadır ancak görünüm ve filtreleme işlemi bakımından size kolaylık sağlaması açısından 2 tabloya ayrılmıştır.

Soldaki tabloda gün, ay ve hafta düğmeleri görmektesiniz. Bu düğmeler size hızlı filtreleme olanağı sunmaktadır.

Kiralama kaydetmek.


Araç kiralama kaydı yapabilmek için araç kiralama ekranında sol üstte bulunan turuncu ekle düğmesine tıklayarak, yukarıdaki ön izlemedeki ekrana ulaşabilirsiniz. Araç plakası, müşteri, kiralama başlangıç tarihi, kaç ay kiralanacağı ve aylık tutarı girdikten sonra kaydet tuşuna basarak işlemi tamamlayabilirsiniz.

Kiralama işlemini düzeltme ve masraf eklemek.

Kiralama işleminin düzenlenmesi için araç kiralama ekranında bulunan tablolardan herhangi birine çift tıklayarak düzenleme ekranını açabilirsiniz. İlgili alanları düzenleyerek kaydet duşuna bastığınızda düzenleme işlemi gerçekleşecektir.

Masraf eklemek için düzenleme ekranındaki masraf ekle düğmesine tıklayınız. Yukarıdaki ön izleme resminde bulunan ekran karşınıza çıkacaktır. Masraf durumu müşterinizin alacağı (yani – kayıt) veya müşterinizin borcu (yani + kayıt) olarak seçilebilir. Masraf tipi, tutar ve açıklama girildikten sonra kaydet düğmesine tıklayarak kayıt işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Rotanix programını ücretsiz deneyebilirsiniz. Bir aylık deneme süresine başlamak için Niximera bağlantısına tıklayınız. Detaylı bilgi için 0 850 532 64 59 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Comments

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIPHY App Key not set. Please check settings

Yükleniyor…

0

Ne düşünüyorsun?

Rotanix Seferler | Rehber 2

Rotanix Cariler | Rehber 8