Rotanix Cariler | Rehber 8

Rotanix; okul servisi ve personel servisi işletmeciliği yapan firmaların kolay kullanımlı porgramıdır. Servis yönetiminden araç yönetimine bir çok iş süreci yönetimine olanak sağlar.

Rotanix; okul servisi ve personel servisi işletmeciliği yapan firmaların kolay kullanımlı porgramıdır. Servis yönetiminden araç yönetimine bir çok iş süreci yönetimine olanak sağlar. Kullanımı konusunda fikir sağlaması açısından hazırladığımız Rotanix Rehberine hoşgeldiniz.

Cariler ekranında fişi/faturası kesilmemiş sürücü, müşteri vs.. muhasebe kayıtlarının listesini görüntüleyebilirsiniz. Kayıt numarası, oluşturulma tarihi, ve açıklamalar gibi alanlar listelenmektedir.

Cari kaydı eklemek.

Cari kaydı eklemek istediğinizde cariler ekranında sol üstte bulunan ekle düğmesine tıkladığınızda yukarıdaki ön izlemede bulunan ekran karşınıza çıkacaktır. Bu ekranda cari ismi, cari kodu ve açıklama girildikten sonra kaydet düğmesine tıkladığınızda kaydetme işlemi tamamlanacaktır. Bu işlemle birlikte cari kayıtları ve fişi kesilmemiş işler için boş alanlar sistem tarafından otomatik olarak oluşturulacaktır.

Cari kaydı düzenlemek.

Cari ekranında bulunan cari kayıtlarını düzenlemek için tablodaki ilgili satıra tıklamanız yeterli. Yukarıdaki ön izlemede bulunan ekran karşınıza gelecek. Bu ekranda düzenlemek istediğiniz alanları düzenleyip kaydet düğmesine tıkladığınızda gerekli güncelleme sistem tarafından yapılacaktır.

Carinin tüm kayıtlarını görmek.

Carilerin tüm kayıtlarına ulaşabilmek için cari ekranındaki tabloda bulunan muhasebe defteri resmine tıkladığınızda o satırdaki cari kaydının tüm detaylarına ulaşabilirsiniz.

Cari fişi oluşturmak.

Cari fişi oluşturmak için cariler ekranındaki tabloda bulunan yeşil artı düğmesine tıkladığınızda o satırda bulunan carinin fişi kesilmemiş kayıtlarına ulaşabilirsiniz. Yukarıdaki ön izlemede bulunan ekran karşınıza geldiğinde alttaki tabloda faturasını kestiğiniz cari kayıtları sol taraflarında bulunan işaretleme alanında işaretleyip, fatura numarası girip fiş oluştur düğmesine tıkladığınızda fiş kaydı sisteme oluşturulacaktır.

Rotanix programını ücretsiz deneyebilirsiniz. Bir aylık deneme süresine başlamak için Niximera bağlantısına tıklayınız. Detaylı bilgi için 0 850 532 64 59 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Comments

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIPHY App Key not set. Please check settings

Yükleniyor…

0

Ne düşünüyorsun?

Rotanix Kiralama Ekranı | Rehber 7

Rotanix Hareket Tipi | Rehber 9