Rotanix Hareket Tipi | Rehber 9

Rotanix; okul servisi ve personel servisi işletmeciliği yapan firmaların kolay kullanımlı porgramıdır. Servis yönetiminden araç yönetimine bir çok iş süreci yönetimine olanak sağlar.

Rotanix; okul servisi ve personel servisi işletmeciliği yapan firmaların kolay kullanımlı porgramıdır. Servis yönetiminden araç yönetimine bir çok iş süreci yönetimine olanak sağlar. Kullanımı konusunda fikir sağlaması açısından hazırladığımız Rotanix Rehberine hoşgeldiniz.

Hareket tipleri muhasebe girdilerinin açıklanabilir kılınması için geliştirildi. Bir cari girdisinin tipi bu tabloya kaydedilen veriler arasından seçilebilir.

Hareket tipi eklemek.

Hareket tipi eklemek için hareket tipi ekranının sol üstünde bulunan Ekle düğmesine tıklayınız. Yukarıdaki ön izlemedeki ekran sizi karşılayacaktır. Bu ekrana hareket tipi ismi girip kaydet düğmesine tıkladığınızda kayıt işlemi başarılı olacaktır.

Hareket tipi düzenleme.

Hareket tipi düzenleme işlemini gerçekleştirmek için hareket tipi ekranındaki tabloda bulunan tablodaki ilgili satıra tıklayabilirsiniz. Yukarıdaki ön izleme sizi karşılayacaktır. Düzenlemenizi yaptıktan sonra kaydet düğmesine bastığınızda gerekli güncelleme işlemi sistem tarafından otomatik gerçekleştirilecektir.

Rotanix programını ücretsiz deneyebilirsiniz. Bir aylık deneme süresine başlamak için Niximera bağlantısına tıklayınız. Detaylı bilgi için 0 850 532 64 59 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Comments

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIPHY App Key not set. Please check settings

Yükleniyor…

0

Ne düşünüyorsun?

Rotanix Cariler | Rehber 8

Rotanix Avans | Rehber 10