Rotanix Avans | Rehber 10

Rotanix; okul servisi ve personel servisi işletmeciliği yapan firmaların kolay kullanımlı porgramıdır. Servis yönetiminden araç yönetimine bir çok iş süreci yönetimine olanak sağlar.

Rotanix; okul servisi ve personel servisi işletmeciliği yapan firmaların kolay kullanımlı porgramıdır. Servis yönetiminden araç yönetimine bir çok iş süreci yönetimine olanak sağlar. Kullanımı konusunda fikir sağlaması açısından hazırladığımız Rotanix Rehberine hoşgeldiniz.

Sürücülere avans işlemini bu ekrandan takip edebilirsiniz. Önemli bir not: Avans işlemi muhasebe matematiğini direkt etkilediği için düzenleme işlemine tabii tutulamaz. Düzeltme yapmanız gereken durumlarda satırı silin ve yeniden ekleyin. Bu işlem muhasebe kayıtlarına – ve + işlem olarak etki edecektir.

Avans Eklemek.

Avans ekleme işlemi yapabilmek için ilgili ekranda sol üstte bulunan turuncu ekle düğmesine tıklayınız. Yukarıdaki ön izleme karşınıza gelecektir. Sürücü seçimi yapın, açıklama girin ve avans tutarını girin. Kayıt işlemini gerçekleştirmek için turuncu kaydet düğmesine tıklayın. İşlem başarıyla muhasebe kayıtlarına işlenecektir.

Rotanix programını ücretsiz deneyebilirsiniz. Bir aylık deneme süresine başlamak için Niximera bağlantısına tıklayınız. Detaylı bilgi için 0 850 532 64 59 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Comments

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIPHY App Key not set. Please check settings

Yükleniyor…

0

Ne düşünüyorsun?

Rotanix Hareket Tipi | Rehber 9

Rotanix Kullanıcılar| Rehber 11