Rotanix Kullanıcılar| Rehber 11

Rotanix; okul servisi ve personel servisi işletmeciliği yapan firmaların kolay kullanımlı porgramıdır. Servis yönetiminden araç yönetimine bir çok iş süreci yönetimine olanak sağlar.

Rotanix; okul servisi ve personel servisi işletmeciliği yapan firmaların kolay kullanımlı porgramıdır. Servis yönetiminden araç yönetimine bir çok iş süreci yönetimine olanak sağlar. Kullanımı konusunda fikir sağlaması açısından hazırladığımız Rotanix Rehberine hoşgeldiniz.

Kullanıcılar ekranında farklı rollerde kullanıcı eklemeniz mümkün. Bir kullanıcı, başka bir kullanıcı ekleyebilir. Kullanıcı rolleri, yönetici, kullanıcı ve müşteri olarak 3’e ayrılmaktadır.

Yönetici; tüm hareketleri bildirim olarak alır. Tüm verileri yönetebilir, düzenleyebilir ve silebilir. Kullanıcıların pasif verilerini görüntüleyebilir.

Kullanıcı; Yöneticinin alt birimidir. Tüm verileri yönetebilir, düzenleyebilir ve pasif hale getirebilir.

Müşteri; yalnızca kendine ait muhasebe verilerini, mutabakat amaçlı görebilir.

Kullanıcıları pasif hale getirmek ilgili satırı mor renge, kullanıcıları silmek ilgili satırı kırmızı renge, kullanıcıları aktif hale getirmek ilgili satırı renksiz hale getirmektedir.

Kullanıcı eklemek.

Kullanıcı eklemek için kullanıcılar ekranının sol üstünde bulunan ekle düğmesine tıklayınız. Yukarıdaki ön izleme ile karşılaşacaksınız. Kullanıcı tipini seçebilirsiniz. Kullanıcı adı, ad, soyad, şifre ve şifre tekrarını giriniz. Ardından turuncu kaydet düğmesine tıklayınız. Kayıt işlemi başarılı olacaktır.

Kullanıcı düzenlemek.

Kullanıcı bilgisi düzenlemesi yapabilirsiniz. Kullanıcılar ekranındaki tabloda bulunan ilgili satıra tıklayınız. Yukarıdaki ön izlemede bulunan ekran sizi karşılayacaktır. Bu ekranda kullanıcının tipini değiştirebilirsiniz. Şifresini değiştirebilirsiniz. Değiştirmek istediğiniz alanları değiştirin ve turuncu kaydet tuşuna tıklayın. Sistem bilgilerinizi otomatik olarak güncelleyecektir.

Rotanix programını ücretsiz deneyebilirsiniz. Bir aylık deneme süresine başlamak için Niximera bağlantısına tıklayınız. Detaylı bilgi için 0 850 532 64 59 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

GIPHY App Key not set. Please check settings

Yükleniyor…

0

Ne düşünüyorsun?

Yazar Cem Y.

Rotanix Avans | Rehber 10

Rotanix Yakıt Fişi | Rehber 12