Rotanix Bakım | Rehber 14

Rotanix; okul servisi ve personel servisi işletmeciliği yapan firmaların kolay kullanımlı porgramıdır. Servis yönetiminden araç yönetimine bir çok iş süreci yönetimine olanak sağlar.

Rotanix; okul servisi ve personel servisi işletmeciliği yapan firmaların kolay kullanımlı porgramıdır. Servis yönetiminden araç yönetimine bir çok iş süreci yönetimine olanak sağlar. Kullanımı konusunda fikir sağlaması açısından hazırladığımız Rotanix Rehberine hoşgeldiniz.

Bakım ekranında araçlarınızın bakımlarını yönetebilirsiniz. Periyodik bakımlar, yağ bakımları, lastik bakımları vs. vs..

Bakım eklemek.

Bir aracın bakım maliyetini muhasebe kayıtlarına eklemek için bakım ekranında solda bulunan turuncu ekle düğmesine tıklayınız. Yukarıdaki ön izlemede bulunan ekran karşınıza çıkacaktır. İlgili alanları doldurduktan sonra turuncu kaydet düğmesine tıklayınız. Bu işlem sisteme kaydetme işlemini otomatik olarak gerçekleştirecektir.

Bakım düzenlemek.

Bir bakımı düzenleyebilmek için bakım ekranındaki tabloda bulunan ilgili satıra tıklayınız. Yukarıda bulunan ön izlemedeki ekran sizi karşılayacaktır. Düzenlemek istediğiniz verileri düzenleyin ve kaydet düğmesine tıklayın. Veriler otomatik olarak sistem tarafından güncellenecektir.

Rotanix programını ücretsiz deneyebilirsiniz. Bir aylık deneme süresine başlamak için Niximera bağlantısına tıklayınız. Detaylı bilgi için 0 850 532 64 59 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Comments

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIPHY App Key not set. Please check settings

Yükleniyor…

0

Ne düşünüyorsun?

Rotanix Yakıt Firması | Rehber 13

Rotanix Dokümanlar | Rehber 15