Rotanix Yakıt Firması | Rehber 13

Rotanix; okul servisi ve personel servisi işletmeciliği yapan firmaların kolay kullanımlı porgramıdır. Servis yönetiminden araç yönetimine bir çok iş süreci yönetimine olanak sağlar.

Rotanix; okul servisi ve personel servisi işletmeciliği yapan firmaların kolay kullanımlı porgramıdır. Servis yönetiminden araç yönetimine bir çok iş süreci yönetimine olanak sağlar. Kullanımı konusunda fikir sağlaması açısından hazırladığımız Rotanix Rehberine hoşgeldiniz.

Yakıt firmaları ekranında mazot fişi kesimi için hangi firmadan yakıt alındığına dair raporların görüntülenmesi için veri girişine imkân tanır.

Akaryakıt firması eklemek.

Bir yakıt firması eklemek için yakıt firmaları ekranında sol üstteki turuncu ekle düğmesine tıklayınız. Yukarıdaki ön izlemede bulunan ekran karşınıza çıkacaktır. Bu ekranda ilgili alanı doldurup turuncu kaydet düğmesine tıklayınız. Sistem yakıt firmasını kaydedecektir.

Akaryakıt firması düzenlemek.

Daha önce eklediğiniz bir yakıt firmasını düzenlemek isterseniz, yakıt firmaları ekranındaki tablodaki ilgili satıra tıklayınız. Yukarıdaki ön izlemede görülen ekran sizi karşılayacaktır. Bu ekranda ilgili alanları düzenleyip turuncu kaydet düğmesine tıkladıktan sonra sistem verilerinizi güncelleyecektir.

Akaryakıt firması kullanıcıları ve mutabakat.

Akaryakıt alım bilgileri hakkında anlaşmalı olduğunuz firma ile mutabakat sağlayabilmeniz için kullanıcı tanımlamanız gerekmektedir. Sisteme birden fazla akaryakıt kullanıcısı tanımlayabilirsiniz. Bu işlemi yapabilmeniz için akaryakıt firmaları ekranındaki tablodaki ilgili satırdaki kırmızı kullanıcılar düğmesine tıklayınız. Yukarıdaki ön izlemede bulunan ekranın açıldığını göreceksiniz. Bu ekrandaki turuncu ekle düğmesine tıklayınız. Gerekli alanları doldurunuz ve bu bilgileri akaryakıt firması yetkilisine iletiniz. İlettiğiniz bilgiler ile sisteme giriş yapıp mutabakat yapabilecekleri bilgilere ulaşabileceklerdir. Kaydet düğmesine bastıktan sonra kullanıcı sisteme kaydolacaktır. Yukarıdaki ön izlemedeki ekranda kullanıcıları pasif hale getirebilir veya düzenleyebilirsiniz.

Akaryakıt firması carisi.

Mutabakat ekranında bulunan bilgilerin düzenlenmesi için akaryakıt firması carisine giriş veya çıkış yapmanız gerekmektedir. Yukarıdaki ön izlemedeki ekrana ulaşmak için akaryakıt firmaları ekranındaki tabloda bulunan ilgili satırdaki muhasebe defteri resmine tıklayınız. Ardından sol üstteki turuncu ekle düğmesine tıklayınız. İlgili bilgileri doldurduktan sonra turuncu kaydet düğmesine tıklayınız. Sistem bilgileri otomatik olarak kaydedecektir.

Rotanix programını ücretsiz deneyebilirsiniz. Bir aylık deneme süresine başlamak için Niximera bağlantısına tıklayınız. Detaylı bilgi için 0 850 532 64 59 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Comments

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIPHY App Key not set. Please check settings

Yükleniyor…

0

Ne düşünüyorsun?

Rotanix Yakıt Fişi | Rehber 12

Rotanix Bakım | Rehber 14