Rotanix Dokümanlar | Rehber 15

Rotanix; okul servisi ve personel servisi işletmeciliği yapan firmaların kolay kullanımlı porgramıdır. Servis yönetiminden araç yönetimine bir çok iş süreci yönetimine olanak sağlar.

Rotanix; okul servisi ve personel servisi işletmeciliği yapan firmaların kolay kullanımlı porgramıdır. Servis yönetiminden araç yönetimine bir çok iş süreci yönetimine olanak sağlar. Kullanımı konusunda fikir sağlaması açısından hazırladığımız Rotanix Rehberine hoşgeldiniz.

Doküman ekranı şirketiniz ile ilgili resimler, dokümanlar, faturalar vs.. görsel ve doküman tabanlı verilerin saklanmasına olanak sağlar.

Doküman eklemek.

Doküman eklemek için dokümanlar ekranında sol üstte bulunan turuncu ekle düğmesine tıklayınız. Ardından yukarıdaki ön izlemede bulunan ekran ile karşılaşacaksınız. Gerekli alanları doldurarak turuncu kaydet düğmesine tıklayınız. Sistem verilerinizi otomatik olarak kaydedecektir.

Doküman düzenlemek.

Daha önceden kaydettiğiniz bir dokümanı düzenlemek isterseniz dokümanlar ekranındaki tabloda bulunan verilerin ilgili satırına tıklayınız. Karşınıza yukarıdaki ön izleme çıkacaktır. Değiştirmek istediğiniz alanları düzeltin ve turuncu kaydet düğmesine tıklayınız. Sistem verilerinizi otomatik olarak güncelleyecektir.

Rotanix programını ücretsiz deneyebilirsiniz. Bir aylık deneme süresine başlamak için Niximera bağlantısına tıklayınız. Detaylı bilgi için 0 850 532 64 59 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Comments

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIPHY App Key not set. Please check settings

Yükleniyor…

0

Ne düşünüyorsun?

Rotanix Bakım | Rehber 14

Microsoft'un yeni Windows 10X emülatörü, çift ekranlı işletim sistemi ile herkesin oyun oynamasına izin veriyor.

Microsoft’un yeni Windows 10X’i