in

Resident Evil 3 Raccoon City Demo

Çantalarınızı toplayın – ölümsüz şehre dönüş yolculuğu yapma zamanı. Resident Evil 3 Rakun Şehri demosu 19 Mart’ta düştü, ardından Resident Evil Direniş için açık beta 27 Mart’ta patlak verdi!

Resident Evil 3 Rakun Şehri Demosu

Raccoon City’nin hareketli endüstriyel metropolü, Jill Valentine’in bir zamanlar ev olarak adlandırdığı yerdi. Ölümcül hayranlar, geçen yılki Resident Evil 2 ile başlayan yeni başlayanlar ve PlayStation meraklıları şehrin nihai kaderine kesinlikle aşinadır, ancak Resident Evil 3, Resident Evil 2’den önce ve sonra meydana gelen olaylara yeni bir ışık tutuyor.

Bu amaçla, Raccoon City demosu sizi doğru şeylere sokacaktır, bu yüzden bunu nasıl yapacağınıza dair birkaç ipucu:

1. hafifçe basmak

Raccoon City’den hızlı bir kaçış yapmak için her yerde koşmak isteyebilirsiniz, ancak yol boyunca karşılaşacağınız düşmanlar şaşırtıcı derecede çevik olabilir. Bazen yakındaki bir zombinin açık kollarına kaçmamak için biraz yavaşlamak en iyisidir… ya da daha kötüsü. Flip tarafında, koşmanın tek seçeneğiniz olduğu zamanlar var – mesela, belirli bir biyo silahın Jill Valentine’ın tüm izlerini ortadan kaldırmaya cüret etmesi durumunda….

Her iki durumda da, Jill çoğu saldırıyı ustaca kaldırmadan eğitimini iyi bir şekilde kullanabilir. Sadece doğru zamanlamayla, daha hızlı bir kurtarma ve saldırganınızdaki masaları çevirme fırsatı veren mükemmel bir atlatmayı bile çekebilirsiniz.

2. Durun, bakın ve dinleyin

Jill, Rakun Şehri’nin enkazı arasında kaçmak zorunda. Şehrin sokaklarında gezinirken çevrenize bir göz atın ve yakındaki düşmanları dinleyin ve zombi çığlığı olmaktan kaçınabilirsiniz. Yeni bir bölgeye girerken her zaman bir kaçış rotasını aklınızda bulundurun – bazen en iyi çözüm hiç savaşmamaktır. Ayrıca kendi yararınıza kullanabileceğiniz ortamın bazı parçalarına rastlayabilirsiniz.

Bu, her şeyi hemen kullanmanız gerektiği anlamına gelmez. Bazen bir öğeyi veya nesneyi daha sonra kullanmak üzere bırakmak en iyisidir. Çevrenizin farkında olmak ve önceden plan yapmak para kazanır!

3. STARS üyesi olun

Raccoon City çok hızlı bir şekilde kaosa girdiğinde, sokaklarda çok fazla kalıntı kaldı. Beklenmedik yerlerde çeşitli eşyalar ve zombiler bulacaksınız, ancak çeşitli inşaat detritus parçaları sokakları da kapsıyor. Kuşkusuz kırmızı varillerin nasıl çalıştığını tahmin edebilirsiniz, ama şehrin etrafına dağılan kıvılcım jeneratörleri ne olacak? Çok yaklaşmanızı önermiyoruz, ancak kullanımları bir tutamda olmalı.

Jill, Arklay Dağları’ndaki olayın dehşetini yaşamış, ölümsüzlerle ilk kez uğraşmak zorunda değildi. Bazen kendinizi bir an için onun yerine koyup bir durumla nasıl başa çıkacağını düşünmeye yardımcı olur. Kaç tane mermin kaldı? Hangi düşmanlarla savaşmaya hazırsınız? Güç vermek ve yaralanma riskini arttırmak daha mı iyi, yoksa zemini tutmak daha mı iyi? Demonun sonunu görmek istiyorsanız, sahip olduğunuz kaynakları en iyi şekilde nasıl kullanacağınızı düşünmeniz gerekir.

Resident Evil 3 Bay Charlie Mücadelesi

Övünme hakları arayanlarınız için de eğlenceli bir mücadelemiz var – 20 tane var “Bay Charlie ”rakamları demoyu bulmak zor yerlerde dağılmıştı. Bu eğlenceli küçük bobble kafaları size RE2’nin “Bay Rakun ”veya RE7“ Bay Her yerde ”ve kasıtlı olarak belirsiz yerlere yerleştirilmiş.

Eğer meydan okumaya hazırsanız, 20’yi de bulmaya çalışın! Her birini bulmak için olası tüm kuytu ve bokları kontrol etmeniz gerekecek. Kolay olmayacak, bu yüzden hepsini ezdiğinizde başarınızı paylaştığınızdan emin olun!

Resident Evil Resistance açık beta

Resident Evil Resistance için açık bir beta da 27 Mart’ta başlayacak ve size dört Hayatta Kalan ekibin bir parçası olarak bükülmüş bir deneyden kaçma veya Beyni sandalyesine oturma ve ezme girişiminde bulunma şansı verecek. Bunun yerine hayatta kalanlar. Resident Evil Resistance, Resident Evil 3’e dahil edilecek ve açık beta, lansmanına kadar sürecek, bu yüzden bu eşsiz asimetrik çevrimiçi oyunun iplerini öğrenmeye başlamak için mükemmel bir zaman!

Şimdilik bu kadar – 19 Mart’taki Resident Evil 3 demosu sadece bir yerleşim yeriyken, son hedefinize ulaşmak için beklemek zorunda kalmayacaksınız. Resident Evil 3, 3 Nisan 2020’de Resident Evil Direniş ile başladı!

Ne düşünüyorsun?

0 points
Upvote Downvote

Yazar Cem Y.

Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yükleniyor…

0

Comments

0 comments

Skoda Octavia Estate 2020

Coronavirus gizliliğinizin korunma şeklini değiştiriyor.