GoPro Hero 8 Tanıtım Tarihi Açıklandı!

Hergün büyümekte olan video ve aksiyon kameraları sektörü, yeni ürünü için sabırsızlanıyor. Tanıtımlarını her sene Eylül ayında yapan GoPro, bu yıl ertelemeyi tercih etti.

》Çıkış Tarihi Açıklandı:

Sosyal medya hesapları üzerinden paylaşımlarda bulunan GoPro, yeni nesil cihazların neler yapabileceğini paylaştı. Buna ek olarak kendi YouTube kanalında bir canlı yayın yapmayı düşünen marka, şimdiden, Hero 8 Black cihazı ve 360º kameralar ile donatılan Max modeli için hazırlıklarını tamamladı.

1 Ekim 2019 tarihinde tanıtılacak olan GoPro Hero 8 Black’e ek olarak GoPro Max ürünü de tanıtılacak. Bunun dışında Hero 8 Black adına Ağustos ayında öne sürülen teknik detaylar, henüz doğrulanmadı. Kendisinin 120 FPS (saniyedeki kare hızı) özelliği eşliğinde ve 4K çözünürlüğünde görüntüler üreteceği belirtiliyor.

Ayrıca bu kameranın 1080p kalitesinde 480 FPS değerine kadar ulaşacağı da konuşuluyor. Bu söylentilere karşı çıkan bir başka kaynak, yeni modelin 60 FPS özelliği eşliğinde ve 4K çözünürlüğünde görüntüler elde edeceğini söylüyor. Aynı kaynak, Hero 8 Black’in 1080p kalitesinde 480 FPS yerine 240 FPS’ye ulaşacağını beyan ediyor.

Firmadan teknik özelliklere dair resmi bir açıklama bekleniyor. Aşağıda, 1 Ekim 2019’da gerçekleştirilecek olan canlı yayın yer alıyor.

Comments

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIPHY App Key not set. Please check settings

Yükleniyor…

0

Ne düşünüyorsun?

Huawei Mate 30 Pro tanıtıldı!

Hepsiburada Mağaza Açma Rehberi / 2020