BMW M4 incelemesi

BMW M4 incelemesi

BMW M4 Coupe, M3 sedanın pratikliğinin çoğu bozulmamışken çarpıcı performans ve stil sunar

BMW M4, başka bir isimle etkili bir şekilde bir M3 Coupe’dir. Hızlı, ilgi çekici ve son derece arzu edilen bir spor otomobil ve hatta bazen bagaj veya arka koltukta yolcu taşıması gerekenler için bir doz pratiklik sunuyor.

Birçok safkan için, M4’ün turboşarjlı motoru, son otomobilin doğal emişli V8’ini drama ve karakter için eşleştiremez. Yine de, yapay film müziğinin yanından bakın ve gerçekten harika bir kurulum keşfedeceksiniz. Supercar sahiplerinin dikiz aynasında gergin bir şekilde görünmesini sağlayacak bir hız sunuyor, ancak yerini aldığı üniteden çok daha verimli.

• BMW M4 vs Audi RS5 vs Mercedes-AMG C63 S

Daha da iyisi, tüm BMW M otomobilleri gibi, M4 de sürmek heyecan verici. Arkadan çekişli sürüş, kaygan koşullara saygı gösterilmesini gerektiriyor, ancak sonuçta, sizin hakkınızda fikir sahibi olmanız ve bu da ilgili bir sürüş deneyimi sunmasına yardımcı oluyor. Fiyat listesi artık sadece daha aşırı Rekabet Paketi modellerini içeriyor, bu nedenle herhangi bir satın alma işlemi yapmadan önce sürüş konforundaki tavizlerle yaşayabildiğinizden emin olun.

M4’ün iyi günlük pratikliğini etkileyen faktör ve bu BMW her durum için gerçek bir süper otomobil.

BMW M4 Rekabet İngiltere’de satışa bugün için en çok arzu edilen spor araba biridir. İki kapılı bir coupe veya açık tepeli M4 Cabrio olarak geliyor ve köklerini kült klasik BMW M3’e kadar takip edebilen bir soya sahip, kesinlikle sürdürmek için güçlü bir üne sahip bir otomobil.

M4 2014’te geldiğinde, çok söz verdi, ancak tam olarak teslim etmedi. Bununla birlikte, sınırlı çalışma M4 GTS ve daha keskin M4 CS’nin oluşturulması da dahil olmak üzere sonraki revizyonlar, M4’ün nihayet vaat ettiği performansı ve kullanımı sağladığını gördü.

Güç, dünyanın dört bir yanındaki BMW meraklılarına tanıdık gelen düz bir altı motordan geliyor, ancak Rekabet spesifikasyon modelinde 444bhp yapmak için bir çift turboşarj tarafından artırıldı. Tüm otomobiller, standart BMW geleneğinde sürücü arka tekerleklere giden 7 vitesli DCT çift kavramalı şanzımana sahiptir.

Bu motor, performansından en iyi şekilde yararlanmak için tasarlanmış bir şasiye sahiptir. M4’ün yapısında ağırlık tasarrufuna yardımcı olmak için karbon takviyeli plastik kullanılırken, 50:50 ağırlık dağılımı ve düşük ağırlık merkezi var.

Adaptif amortisörler ve aktif diferansiyel, otomobilin performansını artırmak için tasarlanmıştır. Bu pahalı olmasına rağmen, solmayan karbon seramik frenler ekleme seçeneği vardır. Tüm Müsabaka Paketi versiyonları, hafif dövme alaşım jantlar ve M4’ün yol tutuşunu artırmak için tasarlanmış farklı süspansiyon ve fark ayarları ekler.

M4 Yarışması, sürücüyü geliştiren güzelliklerle dolu olmasının yanı sıra bolca lüksle geliyor. 4 Serisi serisinin amiral gemisi, bu nedenle ısıtmalı deri koltuklar, iklim kontrolü, LED farlar, metalik boya, dokunmatik ekranlı gömme ve bağlı servisler gibi kitlere sahip. Söyledikten, fiyatları daha yüksek göndermek için hala bol pahalı seçenekler vardır.

BMW M4 Yarışması yaklaşık 67.000 £ ‘dan, Cabrio’nun ise yaklaşık 4.000 £’ dan satın alınabilir. 

M4 Yarışması, coupe sınıfında rekabetçi olabilmek için kesinlikle iyi performans göstermelidir. Ana rakibi, M4 gibi bir coupe ve dönüştürülebilir olarak mevcut olan Mercedes-AMG C63, aynı zamanda M3’e rakip bir salon ve bir emlak. İki güç çıkışı vardır, tüm otomobiller karakteristik bir çift turbo V8 ile güçlendirilmiştir. Audi RS 5 Coupe başka rakip olduğunu ve aynı zamanda RS 5 Sportback ve aynı kayma mekanizması göründüğünü olarak teklif etti 4 Avant Audi RS emlak.

Diğer yandan, coupe gövdesinden vazgeçebilirseniz, Alfa Romeo Giulia Quadrifoglio göz atmaya değer, Lexus RC F ise geleneksel V8 gücü sunuyor. Ve M4’e benzer bir fiyata daha saf bir sürüş deneyimi istiyorsanız, Porsche 718 Cayman daha saf iki kişilik bir spor otomobil.

Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIPHY App Key not set. Please check settings

Yükleniyor…

0

Ne düşünüyorsun?

Koronavirüs ve diğer enfeksiyonların yayılmasını önlemek için ev nasıl temizlenmeli?

LG, yaklaşan telefonu için adını açıkladı: LG Velvet