in , ,

Xcode’da Yeni Bir Tekli Görünüm Uygulaması nasıl oluşturulur?

Bu, size Xcode’da nasıl yeni bir Tekli Görüntü Uygulaması oluşturacağınızı gösteren çok hızlı bir Xcode öğreticisidir. Bu ders Xcode 8+ kullanmaktadır.

Bu, size Xcode’da nasıl yeni bir Tekli Görüntü Uygulaması oluşturacağınızı gösteren çok hızlı bir Xcode öğreticisidir. Bu ders Xcode 8+ kullanmaktadır.

  Xcode nedir?

Xcode, MacOS, iOS, WatchOS ve tvOS için yazılım geliştirmek için Apple tarafından geliştirilen bir yazılım geliştirme araçları paketi içeren entegre bir geliştirme ortamıdır (IDE).

Başlamak

Yapmanız gereken ilk şey açık Xcode. Daha sonra size seçenekler sunacak olan karşılama ekranı sunulur. Bunun için yeni Xcode Projesini başlat butonuna tıklamamız gerekiyor:

Bunu yaptıktan sonra, bu seçenek ekranına yönlendirileceksiniz:

Seçin: Tekli Görüntüleme Uygulaması ve İleri düğmesine tıklayın.

Şimdi, başvurunuzla ilgili ayrıntıları belirleyeceğiniz başka bir diyalog ekranı sunulacak:

İstediğiniz detayları giriniz. Swift Rehberlerimizin çoğu için bir şey belirleyebilirsiniz. Ancak üretim uygulamaları için tutarlı adlandırma kullandığınızdan emin olun. Bilgilerinizi belirledikten sonra. Sonrakine tıkla. Daha sonra projeyi bir yere kaydetmeniz istenecektir.
Tüm test bebeklerimi saklayacağım bir geliştirme klasörüne sahip olmayı seviyorum.

Son olarak, kaydetme konumunuzu ve iadenizi belirledikten sonra Oluştur’a tıklayın. Xcode’da yeni bir Tek Görüntü Uygulaması oluşturdunuz. Yaşasın.

Comments

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIPHY App Key not set. Please check settings

Yükleniyor…

0

Ne düşünüyorsun?

Android Studio’da özel canlı şablonlar ekle

Kablosuz Ağ Güvenliğinin Temelleri