in

YENİ CHEVROLET COLORADO AÇIKLANDI

Colorado serisinde artık trimden trim’e daha fazla farklılaşma ve Z71 ve ZR2 modellerinde bulunan yeni “Sand Dune Metallic” dış cephe boya renk seçeneği eklendi.

Colorado ZR2 yarış arabası ve Colorado ZR2 SEMA aracında yeni tasarım özellikleri

Bugün, Chevrolet, Colorado orta boy kamyon serisi için yeni bir görünüm sunuyor. 2021 Chevrolet Colorado, Hall Racing’in öncülüğünde, 10 Ekim’de 2019 Method Race Wheels Laughlin Desert Classic’de ilk kez halka açılacak. 2021 Colorado ZR2 daha sonra Las Vegas’taki SEMA gösterisinde görücüye çıkacak.

Colorado serisinde artık trimden trim’e daha fazla farklılaşma ve Z71 ve ZR2 modellerinde bulunan yeni “Sand Dune Metallic” dış cephe boya renk seçeneği eklendi. Tüm Colorado varyantlarında ayrıca araçların arka ucundaki geleneksel Chevy papyon yerine revize edilmiş ön Chevy “papyon” amblemleri ve kabartmalı “Chevrolet” bagaj kapakları da yer alacak.

Chevrolet Trucks pazarlama direktörü Bob Krapes, “Ürün ve özellik güncellemelerine sürekli, gazdan bağımsız bir yaklaşımla beş yılda 520.000 Colorado pikap sattık” dedi. “Yeni görünümlü ön ucu ve bagaj kapağı ile Colorado artık ödül kazanma kapasitesine uyacak daha agresif bir görünüme sahip olacak.”

WT, LT ve Z71 Colorado trim seviyelerinin tümü 2021 için güncellenmiş merkez çubukları, alt fasya ve ön kızak plakaları alacak. WT ve LT’de yeni altın Chevy papyon logoları bulunurken, Z71 siyah bir papyon logosu alıyor.

ZR2 off-road performans değişkeni, çarpıcı özelliğine uygun yeni bir görünüm alacak. ZR2, tamamen yeni, harfli, akışlı “Chevrolet” ön kaplamaya sahip tek Colorado modeli olacak. ZR2’nin yeni ön ucu, sürücülere daha iyi görünürlük sağlar ve dinamik, “bir segment” görünümüne katkıda bulunan daha agresif görünür.

Devrim niteliğinde, segmentlere özel Multimatic DSSV TM konuma duyarlı damperleri, standart ön ve arka elektronik kilitleme diferansiyelleri, 2 inç süspansiyon asansörü, 3,5 inç daha geniş palet, off-road külbütör koruması, dökme demir kontrol kolları, Autotrac transfer kasa ve çoklu kızak plakaları, şimdi standart kırmızı çeki kancaları ile de gelecek.

2021 Chevrolet Colorado gelecek yıl satışa sunulacak. Fiyatlandırma üretime daha yakın ilan edilecektir. Tüm 2021 Colorado modelleri Missouri, Wentzville’deki General Motors ‘Wentzville Assembly Center’da üretilecek.

CHEVROLET HAKKINDA

1911 yılında Detroit’te kurulan Chevrolet şu anda dünyanın en büyük otomobil markalarından biri olup 115’den fazla ülkede iş yapmakta ve yılda 4.0 milyondan fazla otomobil ve kamyon satmaktadır. Chevrolet, müşterilere ilgi çekici performans, kalp atışı yapan tasarım, pasif ve aktif güvenlik özellikleri ve kullanımı kolay teknolojiye sahip yakıt tasarruflu araçlar sunar. Chevrolet modelleri hakkında daha fazla bilgiyi www.chevrolet.com adresinde bulabilirsiniz .

Ne düşünüyorsun?

1025 points
Upvote Downvote

Yazar Cem Y.

Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yükleniyor…

0

Comments

0 comments

Ay’da sert lastiklere ihtiyacımız var.

Raspberry Pi 4 artık OpenGL ES 3.1 uyumlu