in

ÇalışkanÇalışkan BaşarılıBaşarılı

Rotanix Gösterge Paneli | Rehber 1

Rotanix; okul servisi ve personel servisi işletmeciliği yapan firmaların kolay kullanımlı porgramıdır. Servis yönetiminden araç yönetimine bir çok iş süreci yönetimine olanak sağlar.

Rotanix; okul servisi ve personel servisi işletmeciliği yapan firmaların kolay kullanımlı porgramıdır. Servis yönetiminden araç yönetimine bir çok iş süreci yönetimine olanak sağlar. Kullanımı konusunda fikir sağlaması açısından hazırladığımız Rotanix Rehberine hoşgeldiniz.

Gösterge Paneli

Gösterge paneli; aylık, haftalık veya günlük verilerin özet olarak gösterildiği, sonuç olarak görmek istediğiniz raporların bir özeti olarak beliren ve en çok merak edilen bilgilerin görsel olarak kontrol edilebileceği alanları temsil eder.

Üst kısmında kısa yol menüsü bulunur. Tercihen en çok kullanılacak olan ekranlara yönlendirme yapabilirsiniz. Bu menüyü özelleştirebileceğiniz bir ayar ekranı en kısa zamanda yeni gelecek güncelleme ile sizlerle olacaktır.

Alt kısımda aylık olarak iş sayısı gösterilirken toplam araç, toplam şoför ve toplam müşteri sayıları görüntülenir. Orta bölümde araçların yakıt tüketimi grafiği ve araç bakım maliyeti grafiği görüntülenmektedir. Grafikler aylık gösterim yaparlar ve her yeni kayıt sonrasında otomatik yenilenirler.

En altta günlük seferlerin listesine ulaşabilirsiniz. O gün içerisinde belirlenen değerler önceki kayıtlarınızın bir yansımasıdır. Siz sefer girdikçe ve tarih bugünü gösteriyorsa eğer bu listede bilgilere ulaşabilirsiniz. Böylelikle her gün seferleri kontrol edebilir ve herhangi bir veri aksaklığına karşılık erken tepkiler verebilirsiniz.

Gösterge paneli öğrenmek istediğiniz bir çok verinin özetini sizlere hızlıca sunar.

Rotanix programını ücretsiz deneyebilirsiniz. Bir aylık deneme süresine başlamak için Niximera bağlantısına tıklayınız. Detaylı bilgi için 0 850 532 64 59 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yazar Cem Y.

Amazon, banliyö Detroit şirketi Rivian'ın elektrikli teslimat araçlarının kısa bir önizlemesini sundu ve aracın uyarlanabilir özelliklerini ve çevre dostu olmasını sağladı.

Amazon için elektrikli dağıtım araçları

1.2 milyardan fazla oyuncu PC'yi dünyanın en büyük oyun platformu haline getirdi, ancak sadece bir kısmının favori oyunlarını oynayabilecek modern bir bilgisayarı var.

GeForce NOW Herkese Açık!