in

Rotanix Araçlar | Rehber 3

Rotanix; okul servisi ve personel servisi işletmeciliği yapan firmaların kolay kullanımlı porgramıdır. Servis yönetiminden araç yönetimine bir çok iş süreci yönetimine olanak sağlar.

Rotanix; okul servisi ve personel servisi işletmeciliği yapan firmaların kolay kullanımlı porgramıdır. Servis yönetiminden araç yönetimine bir çok iş süreci yönetimine olanak sağlar. Kullanımı konusunda fikir sağlaması açısından hazırladığımız Rotanix Rehberine hoşgeldiniz.

Araçlar ekranı mevcut araçlarınızın listelenmesi rolünü üstlenir. Araçlarınızın ne zaman sisteme eklendiği, kim tarafından eklendiği yada mevcut durumu hakkında bilgiler edinebilirsiniz. Araç listenizi excel çıktısı almak için sağ üstte bulunan mavi düğmeye tıklayabilirsiniz. Sistem otomatik olarak siz hazır bir excel dosyası sunar.

Yeni araç eklemek.

Yeni bir araç eklemek için sol üstte bulunan turuncu “Ekle” düğmesine tıklayınız. Ardından bir araç tipi seçiniz. Eklediğiniz araç şu anda aktif değilse “Araç aktif mi?” sorusuna karşılık gelen tiki kaldırabilirsiniz. Eğer araç aktif olarak kullanılacaksa Kaydet düğmesine basarak kayıt işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Kayıt işlemi başarılı bir şekilde gerçekleştiğinde kayıt ile ilgili muhasebe girdileri otomatik olarak oluşur. Bu sayede araç ile ilgili farklı bilgileri de sisteme işleyebilirsiniz. Örnekse bir bakım tanımlayabilirsiniz.

Araç düzenlemek.

Daha önce sisteme girdiğiniz araçların bilgilerini düzenleyebilirsiniz. Bu işlemi gerçekleştirebilmek için listede bulunan araçlardan herhangi birinin üzerine tıklayın. Karşınıza yukarıdaki ekran gelecektir. Bu ekranda aracın plakasını düzenleyebilir, aracınızın tipini değiştirebilirsiniz.

Dilerseniz aracınızla ilgili bir doküman ekleyebilirsiniz. Araç dokümanları sekmesine tıklayın ve ekle düğmesine tıklayın. Bir doküman ismi girin. Dosya seç düğmesine tıklayın ve PDF, PNG, JPG, JPEG, DOCX, DOC gibi bir çok dosya formatı ile ilgili bir dosya ekleyin. Ardından kaydet düğmesine basarak sisteme kayıt işlemini gerçekleştirin. Ruhsat fotokopisi, araç fotoğrafı gibi bir çok belgeyi sistemde saklayabilirsiniz.

Rotanix programını ücretsiz deneyebilirsiniz. Bir aylık deneme süresine başlamak için Niximera bağlantısına tıklayınız. Detaylı bilgi için 0 850 532 64 59 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yazar Cem Y.

1.2 milyardan fazla oyuncu PC'yi dünyanın en büyük oyun platformu haline getirdi, ancak sadece bir kısmının favori oyunlarını oynayabilecek modern bir bilgisayarı var.

GeForce NOW Herkese Açık!

Rotanix Sürücüler | Rehber 4