in

Rolls-Royce, Dawn Roadster Özel Sürümünü Sunar.

Rolls-Royce, Dawn dönüştürülebilirinin iki koltuklu bir roadster varyantının taslaklarını ortaya çıkardı ; bunlardan sadece 50 örneği yapılacak.

Rolls-Royce , Dawn Silver Bullet Collection olarak adlandırılan varyantın 1920’lerin roadster’larından esinlendiğini söyledi . Silver Bullet standart Dawn’ın iki arka koltuğunu titanyum, metalik gümüş payandalarla değiştiriyor.

Gümüş rengi, gümüş şafak, gümüş kral, gümüş sessizlik ve gümüş hayalet gibi önceki Rolls-Royce özel arabalarına geri dönerken, otomobilin gövdesinin geri kalanına uzanırken, farlar ve tampon karanlık detaylara sahip.

İçeride, Rolls-Royce’un “mükemmel bir şekilde asi moda aksesuarı” olarak deri ceketlerden esinlendiği söylenen merkezi konsolu çevreleyen bir karbonfiber gösterge paneli ve kapitone deri var.

Silver Bullet, normal Dawn’ın 6.6 litrelik turboşarjlı V12’sini koruyor ve 563 bg üretiyor ve 5.0 saniyede 0-62mph’den itiyor. Aracın azami hızı 155 km / s.

Modelin ilk teslimatları yaz aylarında gerçekleşecekken, iki kişilik münhasırlık, 275.295 £ standart Dawn’dan çok daha pahalıya mal olacağı anlamına geliyor.

Goodwood merkezli yapımcı, modelin “geçmişin nostaljisini geleceğin sofistike yeniliği ile birleştiriyor” dedi ve “klasik roadster ruhunu güncellediğini ve uzlaşmaz bir özgürlük hissi verdiğini” söyledi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yazar Cem Y.

ABD TikTok’u yasaklamak istiyor.

Huawei P40 Serisi ilk izlenim raporu.