in

Minecraft filmine Aquaman’in yıldızı katılıyor!

Yapılan iddialara göre ünlü oyuncu Jason Momoa, Minecraft film uyarlamasında rol almak için görüşmelerde bulunuyor.

Minecraft’ı bilmeyeniniz yoktur. Sonsuz bir dünya da neredeyse istediğiniz her şeyi yapabileceğiniz oyun yıllardan beri popülerliğini koruyor. Popüler oyunun yapımcısı Mojang Studios da 2014 yılında verdikleri sürpriz bir karar ile bir Minecraft filmi ortaya koymaya karar verdi.

Daha ilk günlerde filmin yönetmeni, yaşanan fikir ayrılıklar nedeniyle projeden ayrıldı. Sonrasında 2022 yılında vizyona gireceği söylenen filmi bu sefer de pandemi vurdu. Yapım aşaması arap saçına Minecraft filmi için sonunda ciddi adımlar atılmaya başlandı.

Jason Momoa Minecraft filmi için görüşmelerini sürdürüyor!

Filmin yapım aşamasının hızlanması ile birlikte büyük bir iddia da ortaya atıldı. Buna göre ünlü oyuncu Jason Momoa, Minecraft’ın film uyarlamasında rol almak için görüşmelerde bulunuyor. Uzun zamandır vizyona girmesi beklenen filmde Jason Momoa‘nın rol alması yapımcıların elini kuşkusuz güçlendirecektir.

Henüz imzalar atılmamış olsa da bu haber bile Minecraft hayranlarını heyecanlandırmaya yetiyor. Ünlü oyuncunun henüz hangi rolde oynayacağı da netlik kazanmazken, Minecraft Steve olarak bilinen oyun karakterini filmde görmek herkesin hoşuna gidecektir.

2019’da Mojang Studios tarafından yayınlanan filmin hikayesi aslında oldukça basit: Kötü niyetli Ender Dragon dünyaya yıkım getirir. Bunun üzerine genç bir kız ve yanındaki maceracı grup Overworld‘ü kurtarmak için harekete geçerler.

Yakın zamanda film hakkında yeni gelişmeler olması da muhtemel. Çünkü Warner Bros‘un Minecraft‘ın haklarına ilişkin sözleşmesi 2023 yılının Ocak ayında bitiyor. Bu nedenle filmin çekimlerinin bu tarihten önce başlaması gerekiyor.

Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

GIPHY App Key not set. Please check settings

Yükleniyor…

0

Ne düşünüyorsun?

WhatsApp Gruplarına ‘Anket’ Özelliğinden Yeni Ekran Görüntüsü Geldi!

Meta’nın AR gözlükleri 2024’ü bulacak