İşte ABD’de 2020 için satışa sunulan her elektrikli araç ve ürün gamı

Giderek daha fazla elektrikli otomobil satışa çıktıkça, 2020’de satın alabileceğiniz her birine ve tek bir şarjla ne kadar ilerleyeceğine bir göz atın.

Giderek daha fazla elektrikli otomobil satışa çıktıkça, 2020’de satın alabileceğiniz her birine ve tek bir şarjla ne kadar ilerleyeceğine bir göz atın.

Elektrikli otomobiller Amerikan yollarında giderek daha yaygın bir manzara haline geliyor. Ve sadece birkaç marka haber döngüsüne hükmedebilse de, bugün ABD’de satışa sunulan bir düzineden fazla tamamen pil elektrikli model var.

Yeni bir araba arıyorsanız, tüm elektrikli seçeneklerinizi daha iyi anlamak için bir rehber atmanın yararlı olacağını düşündük. Bir adım daha ileri gitmek için, her birinin tek bir şarjla ne kadar ileri gideceğini de ekliyoruz.

Audi E-Tron

Audi’nin ilk amaca uygun akülü elektrikli yol otomobili uzun zamandır radarımızda, ancak şimdi test ve sipariş defterleri açık olması için ABD’deki bayilere ulaşmaya başlıyor. Bu elektrikli SUV , 95 kilovat saatlik bir pil ve maksimum 204 mil menzile sahip . E-Tron’un başlangıç ​​fiyatı 75.000 dolar civarında ucuz değil, ancak bu nakit için çok fazla Audi kalitesi elde edersiniz.

BMW i3

BMW i3 her zaman 44.450 $ ‘dan biraz garip ve pahalıydı, ancak sınıftaki hiçbir şeyin eşleşemeyeceği birkaç şey sunuyor. Bunların en büyüğü, sertliği artıran, ağırlığı azaltan ve teknik özellik sayfasında harika görünen karbon fiber şasisidir. İ3 kesinlikle nispeten kısa bir menzile sahip bir şehir otomobili – 153 mil’e kadar  – olması gerekiyor, ancak park etmek ve zaman geçirmek için güzel bir yer, bu yüzden çok fazla hata yapamayız.

Chevrolet Bolt

Bolt , Tesla’nın elektrikli juggernauts’aana otomobil endüstrisinin ilk gerçek, pratikcevabıydı. Bu, i3 gibi çıkmayan ve 259 mil’deçok sayıda tamamen elektrikli menzili olan uygun fiyatlı küçük bir hatchback- ilk 236 mil aralığında güzel bir artış. Sadece 36.620 $ ‘lık bir başlangıç ​​fiyatıyla Bolt,Tesla’nınartık alakalı olmayan 35.000 $’ lık Model 3’e mükemmel bir alternatif olarak konumlandı.

Honda Clarity Electric

Honda Clarity Elektrik , geçerli olmaya ferah ve bu bu konuda söyleyebileceğim en iyi şey türüdür. Büyüklüğünü ve rekabeti düşündüğünüzde, sadece 89 mil menzil kabul edilemez. Otomobili doğrudan satın alamayacağınızı, sadece kiralayacağınızı ve işleri daha da birleştirdiğini ekleyin. Yine de, bir Honda ve Honda’nın iyi yaptığı – yapı kalitesi gibi – orada, bu yüzden bir şey için önemli

Hyundai Ioniq Electric

Hyundai elektrikli araç oyununa daha çok giriyor, ancak onlar için başlatan araç Ioniq Electric’ti ve yine de alabilirsiniz. 124 mil – menzil de dahil olmak üzere kelimenin neredeyse her anlamında temel ama aynı zamanda fiyatta da temel. Bu kötü çocuk sadece 30K $ üzerinde bir saç için listeler ve bu iyi bir anlaşma yapar.

Hyundai Kona Elektrik

Kona Elektrikli Şu anda satın alabilirsiniz en heyecan verici yeni AGH biridir. Mükemmel bir ürün yelpazesine, garip ama eğlenceli bir stile, tonlarca standart ekipmana ve diğer tüm katil Hyundai malzemelerine sahiptir. Kona EV, beklediğinizden çok daha hızlı ve daha eğlencelidir, 258 mil menzili ise modern akü-elektriklerin üst kademeleri arasında yer alıyor. 36.950 $ ‘dan başlayan bir fiyat etiketi ile paranız için çok şey elde edersiniz.

Jaguar I-Pace

Jaguar, tamamen elektrikli bir SUV piyasaya sürmeyi umduğumuz son şirketlerden biriydi. Ama oldu ve karar kendi lehine çalışmaya başladı. I-Pace başka hiçbir şeye benzemiyor, Jag gibi sürüyor ve Tesla Model X’e gerçek bir alternatif sunuyor . I-Pace, sıfırdan EV’ye kadar tasarlanmış pratik bir canavardır, insanlar ve şeyler için geniş bir alana ve 234 mil’lik önemli bir menzile sahiptir .

Kia Niro EV

Kia’nın Niro EV’si , Kia’nın henüz çok fazla para için iyi bir menzil sunan – 239 mil – tamamen akülü elektrikli bir SUV yapmak için en iyi çabası ve ilk kez sürdüğümüzde bizi şaşırttı . Görünüş veya özelliklerinin önerebileceğinden daha eğlenceli ve modern Kias’ı değer için yenmeyi zorlaştıran standart özelliklerin derin bir listesi ile doludur.

Kia Soul EV

Yeni Kia Soul, oldukça serin bir ambalajda geniş bir ürün yelpazesi sunan büyük ölçüde geliştirilmiş tamamen elektrikli bir seçenek sunuyor. Daha büyük, 64 kilowatt saatlik pil paketi nedeniyle, 2020 Soul EV’nin tek bir şarjla 243 mil menzile ulaşması EPA tarafından tahmin edildi – selefinin 111 mil aralığında sağlıklı bir artış.

Nissan Leaf

Ah evet, tüm uygun fiyatlı elektrikli arabaların büyükbabası. Yaprağın milyonlarca faktörle dünyanın en çok satan EV’si olmasının bir nedeni var . Ve son zamanlarda birinde zaman geçirdiyseniz, bunun nedenini görmenin kolay olduğunu bileceksiniz. Yaprak, makul bir menzil – 150 mil – sunan ve hala geleceğe benzeyen basit, iyi yapılmış, uygun fiyatlı bir elektrikli otomobil .

Nissan Leaf Plus

Leaf Plus Tesla Model 3, Kona Electric ve Bolt gibi arabalara Nissan’ın cevaptır. Yaprak hattının 226 mil’de en iyi menzili var ve standart yaprak kadar ucuz olmasa da, paranız için daha fazlasını sunuyor. Daha ne? Güç ve tork çoğunlukla. Tabii bazı teknolojileri biraz eski, ama bu noktada kanıtlanmış olduğu anlamına gelir.

Porsche Taycan

Porsche’nin ilk akülü elektrikli otomobili Tesla Model S’yi almaya başladı. İlk olarak lansmanda iki çeşidi sunulacak, Turbo ve Turbo S, daha sonra 4S, eski ambalaj 670 beygir gücü, ikincisi 750 ile sunulacak. EPA şimdilik Turbo modeli değerlendirdi ve ABD döngüsünde nispeten kasvetli bir 201 mil geliyor . (Porsche, değerinde, Taycan’ın Avrupa’nın kötü şöhretli WLTP döngüsünde 256 mil ulaşması gerektiğini söylüyor.) Taycan Turbo 150.900 $ ‘dan başlar, Turbo S 185.000 $’ dan geliyor. Daha sonra, otomobil fiyatları sırasıyla 153.310 $ ve 187.610 $ ‘a yükselecek.

Tesla Model 3

Bu, diğer tüm orta fiyatlı elektrikli araçların cevap vermesi gereken EV’dir. Model 3 sadece bu iyidir. Konforlu, sürüşü eğlenceli, tonlarca kargo alanına ve sınıfının en iyi serilerinden birine sahip – Long Range AWD modeli 310 mil sunuyor . Bu onun dezavantajları olmadığı anlamına gelmez. Ucuz değil, iç kısmı spartan ve orta ekran alışmak biraz zaman alabilir. Ayrıca, Tesla’nın yapım kalitesi herkesin bildiği gibi, ancak tüm bunlarla yaşayabiliyorsanız, Model 3’ü yenmek zor.

Tesla Model S

Model S Onun donanımını, stil ve performansı için çeşitli güncellemeler kazanılmış 2012’den beri aşağı yukarı aynı biçimde civarında olmuştur ama yine de burada en eski araçların biridir. Bununla birlikte, aynı zamanda tüm elektrikli menzilin hakim şampiyonu. Yakın zamanda yapılan bir revizyon sayesinde S 100D, tek bir şarjla 370 mil ekleyebilir . Ne yazık ki, farklı tekerlekler, boya veya Tesla’nın şüpheli Tam Otomatik Sürüş özelliği gibi şeyler eklemeden önce 79.990 dolar .

Tesla Model X

Tesla Model X hızlı ve pahalı olması açısından Model S gibidir, ancak o, aynı zamanda büyük olan roomier ve üretim arabanın bu tarafında bulunacak çılgın kapılar vardır Lamborghini Aventador . Model S’deki benzer bir güncelleme sayesinde, X 100D şimdi tek bir şarjla 325 mil menzil sunuyor . Bu kadar büyük bir şey için fena değil.

Volkswagen E-Golf

Volkswagen bize yıllardır elektrikli kimlik konseptleriyle başa çıkıyor ve bunlardan bazılarının yakında üretime girmesi gerekiyorken, şu anda VW’den alabileceğiniz tek EV , mütevazi E-Golf . Mk VII Golf zaten başlamak için oldukça harika bir platform ve E-Golf’ün menzili sadece 119 mil’de yıldız olmasa da , yaşamak ve sürmek için yeterince keyifli bir araba. Ayrıca, 31.895 $ ‘lık bir başlangıç ​​fiyatıyla, aslında bir anlaşma o kadar da kötü değil.

Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIPHY App Key not set. Please check settings

Yükleniyor…

0

Ne düşünüyorsun?

Android EditText tasarımı geliştirmek

Spotify, 2020’nin başlarında politik reklamları ‘duraklatacak’