in

Instagram’da 2021 yılında en çok beğenilen gönderiler açıklandı!

Instagram’da 2021 yılında en çok beğenilen gönderiler açıklandı! Dünyaca ünlü sosyal medya platformu Instagram’da en çok beğeni alan gönderiler yayınlandı. Listede ünlü isimler yer alıyor.

Instagram, dünyanın en büyük sosyal medya platformları arasında bulunuyor ve yaklaşık 1 milyar kullanıcıya sahip. Instagram’da neredeyse her dakikada bir paylaşımlar yapılıyor ve bu paylaşımlara diğer hesaplardan beğeniler ve yorumlar yapılıyor.

2021 yılında Instagram’da en çok beğeni alan gönderiler açıklandı. Bu gönderiler arasında dünyaca ünlü kişilerin gönderiler yer alıyor ve beğeni sayılarına baktığımızda milyonların üzerinde. İşte karşınızda 2021 yılında en çok beğeni alan gönderiler.

1. Cristiano Ronaldo

Cristiano Ronaldo ve  Georgina Rodriguez, ikiz bebeklerinin olacağını duyurmuştu. Bu duyuru Ronaldo’nun takipçileri tarafından çok sevildi ve yaklaşık 32.2 milyon beğeni aldı.

2. Ariana Grande

Ünlü şarkıcı Ariana Grande, geçtiğimiz aylarda Dalton Gomez ile evlenmişti. İkilinin düğün paylaşımları çok beğenilen gönderiler arasında 26.7 milyon beğeni ile yerini aldı.

3. Kylie Jenner

Kylie Jenner, ikinci çocuğuna hamile olduğuna dair bir paylaşımda bulundu. Bu paylaşım da çok sevildi ve yaklaşık 24.5 milyon beğeni aldı. Ayrıca birçok ünlü tarafından da gönderi yorum yağmuruna tutuldu.

4. Billie Eilish

Ünlü genç şarkıcı Billie Eilish, Instagram hesabı üzerinden ilk defa sarı saçlarını takipçileriyle paylaşmıştı. Bu paylaşımda diğer paylaşımlar gibi yaklaşık 23 milyon beğeni aldı ve 355 binden fazla yorum yapıldı.

5. Lionel Messi

Dünyaca ünlü futbolcu Lionel Messi, geçtiğimiz günlerde takımı Barcelona’dan ayrılıp Paris Saint-Germain takımına transfer olmuştu. PSG formalı gönderisi yaklaşık 22 milyon beğeni aldı.

6. Billie Eilish

Billie Eilish’in Vogue dergisindeki kapak fotoğrafını paylaştığı postu da en çok beğenilen postlar arasında. Sarı saçlarıyla listeye giren şarkıcı, bu 22 milyon beğeniye sahip paylaşımıyla ikinci kez listede yerini aldı.

7. Lionel Messi

Lionel Messi, Copa América kupasıyla birlikte fotoğrafını paylaştığı gönderisinden 22 milyon beğeni aldı. Bu gönderiyle birlikte ünlü futbolcu listede bir yer daha edindi.

8. Lionel Messi

Lionel Messi, 3. postuyla bu listede yerini alıyor. 294 milyon takipçiye sahip futbolcu, Barcelona’dan ayrıldığını açıkladığı gönderiden 21.2 milyon beğeni aldı ve en çok beğenilenler listesini adını altın harflerle kazdırdı.

9. Mermaid Montana

9. sıradaki isim aslında sürpriz bir isim. Yaklaşık 920 bin takipçiye sahip Mermaid Montana’nın küçük bir kızla beraber çektiği videosu çok beğenildi ve 20.2 milyon beğeni aldı.

10. Tom Holland

Son olarak listede ünlü aktör Tom Holland’ın sevgilisi Zendaya’ya doğum günü sözleri yer alıyor. Bu gönderi de diğerleri gibi yaklaşık 19.7 milyon beğeni aldı.

Peki, sizin düşünceleriniz neler? Sizin için 2021 yılındaki en önemli paylaşım hangisi? Yorumlarınızı ve görüşlerinizi aşağıda belirtmeyi unutmayın.

Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

GIPHY App Key not set. Please check settings

Yükleniyor…

0

Ne düşünüyorsun?

Sosyal medyadan para kazananlar için yeni dönem!

Tumblr, App Store’dan atılmamak için bir hamle daha yaptı!