in

Huawei P40, P40 Pro Bilgi Sızıntısı

Yaklaşık altı gün içinde Huawei, fotoğraf merkezli akıllı telefonlarını Huawei P40 ve Huawei P40 Pro’yu resmen ilan edecek. Ancak, bir lansmanın olduğu yerde, her zaman ona giden sızıntılar vardır. En son render seti, her iki telefonun önünü ve arkasını ayrıntılı olarak gösteren tipster Ishan Agarwal’dan geliyor. Aynı zamanda yeni renkler, telefonların geleceğini gösteriyor. Huawei P40’ın toplam beş kamerası var, P40 Pro’nun toplam altı kamerası var. Pro modelinin, sızdıran renderlarda neredeyse fotokopik görünen çok daha ince çerçevelere sahip olduğu da gösteriliyor.

Görüntüleri o Agarwal iddialar Huawei P40 Pro resmidir onun içinde, kılan tweet . Gösterilen üç renk altın, gümüş ve siyahtır, ancak daha fazla olacağını söylüyor. Doğruysa, P40 Pro, özellikle zar zor görünen yan çerçeveleri ile bakmak için bir stunner olacaktır. Sadece dört köşeyi çevreleyen çerçevelerin bir şeridi görülebilir, ancak bunun dışında, ekran çerçevenin kenarları boyunca eğrilmiş gibi görünür. Render, selfie kameralar için oldukça uzun, hap şeklinde bir kesik gösteriyor, ancak ilginç bir şekilde, iki ön sensör arasında bir boşluk var gibi görünüyor. Belki Huaweidaha güvenli bir yüz kimlik doğrulaması için 3D derinlik kamerası kullanıyor. Arkadaki dört sensör arasında son kare şekilli sensör kesinlikle telefoto kameraya benziyor.

Ayrıca Huawei P40’ın fotoğraflarını aynı üç renkte tweetledi . Ancak, ekranın her tarafında görünür çerçeveler vardır, bu da muhtemelen P40 Pro gibi yanların etrafına sarılmayacağı anlamına gelir. Bu model ayrıca hap şeklinde bir kesime sahiptir, ancak P40 Pro’daki kadar uzun değildir. Standart versiyon ayrıca sadece üç arka kamera alıyor ve renderörlerden, P40 Pro’dan şık telefoto kamera alıyormuş gibi görünmüyor.

Huawei P40 ve P40 Pro’nun temel varyantları için sırasıyla 3,988 CYN (kabaca Rs. 42,100) ve CYN 5,488 (kabaca Rs. 58,000) olarak fiyatlandırıldığı söyleniyor . Hindistan’da, özellikle mevcut Coronavirus pandemisinin devam etmesi ile başlayıp başlamayacağı görülüyor.

Ne düşünüyorsun?

0 points
Upvote Downvote

Yazar Cem Y.

Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yükleniyor…

0

Comments

0 comments

Apple’ın yeni iPad’inde dahili lazer derinlik tarayıcısı var

Akıllı telefon satışları çöktü.