Huawei, GT2 Watch akıllı saatini açıkladı.

Çinli Huawei şirketi, Huawei Watch GT2’nin piyasaya sürülmesiyle Hindistan’daki akıllı giyilebilir ürün yelpazesini genişletti .

Çinli Huawei şirketi, Huawei Watch GT2'nin piyasaya sürülmesiyle Hindistan'daki akıllı giyilebilir ürün yelpazesini genişletti .
Çinli Huawei şirketi, Huawei Watch GT2'nin piyasaya sürülmesiyle Hindistan'daki akıllı giyilebilir ürün yelpazesini genişletti .

Çinli Huawei şirketi, Huawei Watch GT2’nin piyasaya sürülmesiyle Hindistan’daki akıllı giyilebilir ürün yelpazesini genişletti . Cihaz Kirin A1 yonga seti tarafından destekleniyor ve şirket tarafından iki haftalık pil ömrü sağladığı iddia ediliyor. Şirket şimdi Huawei Watch GT2 satın alımıyla ilgili bir dizi teklif açıkladı.

Teklifler ve uygunluk

Huawei Watch GT2, 42mm model için 14.990 Rs başlangıç ​​fiyatıyla geliyor. Öte yandan, 46mm varyant deri spor varyantı için 17.990 rs. Titanyum Gri ve Blok Spor çeşitleri ise 21.990 Rs ve 15.990 Rs. Smartwatch, 12-18 Aralık tarihlerinde Amazon, Flipkart ve Croma perakende mağazaları aracılığıyla ön sipariş vermeye hazır olacak. Cihaza önceden rezervasyon yaptıranlar, ücretsiz olarak 6.999 Rs değerinde Huawei Freelace kazanma şansına sahip olacaklar.

Cihazın ilk satışı 19 Aralık’ta saat 12’de başlayacak ve 31 Aralık’a kadar devam edecek. Satış günlerinde alıcılar 2,999 Rs değerinde ücretsiz olarak Huawei Mini hoparlör alacaklar. Akıllı saat, ücretsiz EMI’den de satın alınabilir.

“Sınırlı sayıda saat için imtiyaz teklifi de var. Müşteriler öncelikli teslimat alacaklar, Gold’s Gym ile özel avantajlar alacaklar ya da Goa gezisi için ödenen masrafları kazanma şansı ”dedi.

Huawei Watch GT2: Özellikleri

Yukarıda belirtildiği gibi, Huawei Watch GT2, 42mm ve 46mm olmak üzere iki boyutta geliyor. Akıllı saatin 42mm modeli 1.2 inçlik bir ekran boyutu sunarken, 46mm modeli 1.39 inçlik bir ekrana sahip. Cihaz, 3D cam ekranlı Süper AMOLED ekran sunuyor. Kirin A1 yonga seti ile çalışan cihazın Bluetooth araması için destek sağladığı ve tek bir şarjla 2 hafta dayandığı söyleniyor. Saat, sekiz açık hava sporu ve yedi kapalı spor olmak üzere 15 sporla uyumludur.

Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

GIPHY App Key not set. Please check settings

4 Comments

 1. Using data and expertise, they are going to help to diagnose and repair any issues, or come
  up with options in your queries which match your needs. That is
  as a result of it isn’t an error associated to any technical flaw like exhausting drive issue,
  software program issues, registry files points, and so
  forth. It is troublesome to troubleshoot the errors caused by technical issues of computers.
  If you are feeling your group is going by means
  of any of the above problems, you must take assist from management consulting professionals.
  IT related solution provides assistance in arranging technology process of your organization improves
  the productiveness and simplify the expertise administration. The roles embrace however should not restricted to automation, precise implementation of ERP (Enterprise Resource Planning),
  CRM (Customer Relationship Management) and so
  on. Elevated or admin permissions can be found to the Administrator account.
  Thus, in case you are utilizing the usual consumer account, then you will not have the admin permissions.
  Thus, your try and perform elevated operations from a regular
  consumer account will get restricted by a permission error message.

Yükleniyor…

0

Ne düşünüyorsun?

Yazar Cem Y.

Araştırmacılar, potansiyel bir saldırganın kritik bilgileri çalmasına izin verebilecek Qualcomm yonga setlerini etkileyen bir dizi güvenlik açığını açıkladı.

Qualcomm çiplerindeki hatalar, Samsung ve LG telefonlarından özel veriler sızdırıyor.

İyi bir klavye hafife alınmamalıdır. Özellikle bir dizüstü bilgisayar kullanıcısıysanız, tam boyutlu bir cihaz, maalesef birçok modelde bulunan sıkışık, çoğu zaman tatmin edici olmayan klavyelerden hoş bir soluklanma sağlayabilir.

Kullanım koşullarına göre klavye seçimi rehberi – 2020