in

Apple’ın Katlanabilir iPhone Prototipleri

Apple’ın katlanabilir iPhone prototipleri, bir rapora göre, dayanıklılık için dahili testlerden geçti. Çin’in Shenzhen kentindeki Foxconn fabrikasında iki farklı prototipin test edildiği bildirildi. Bunlardan biri rapora göre çift ekranlı bir model prototipi, diğeri ise Samsung’un Galaxy Z Flip veya Motorola Razr’ına benzer bir kapaklı katlanabilir. Rapor, katlanabilir bir iPhone’un 2022’nin sonlarında veya 2023’te piyasaya çıkacağını tahmin ediyor.

Tayvanlı bir yayın Money tarafından yayınlanan bir rapora göre, iki prototip telefon Foxconn fabrikasında dahili dayanıklılık testlerinden geçti. Rapora göre Apple’ın ikinci prototipi olan kapaklı model esnek bir Samsung OLED ekran kullanabilir.

Raporda, Apple’ın diğer modeli başlatmak ve terk etmek için en olası modeli değerlendireceği belirtildi.

YouTuber Jon Prosser , geçtiğimiz günlerde bir videoda Apple’ın, raporun iddialarına uygun olan kapaklı benzeri katlanabilir bir iPhone üzerinde çalıştığını söyledi . Prosser, Apple’ın ilk katlanabilir iPhone’unun 2023 yılında piyasaya sürülmesinin beklendiğini de iddia etmişti. Çalışmanın şu anda erken aşamalarda olduğunu söyledi. Ayrıca, söylentilere göre iPhone’un flip-like bir tasarıma sahip olabileceğini gösteren katlanır iPhone’un konsept görüntüsünü de paylaştı.

Gelecekte katlanabilir bir iPhone ile Apple , şu anda bu tür cep telefonlarını sunan tek şirket olan Samsung ve Motorola saflarına katılacak . Rapor, Apple’ın genellikle yeni bir teknolojiyi piyasaya süren ilk kişi olmasa da, piyasaya sürüldüğünde en iyi performansı sağladığını ekliyor.

Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yükleniyor…

0

Comments

0 comments

Yazar Cem Y.

İş Fırsatları

Profesyonel bir fotoğrafçı tarafından test edilen, 2020’nin en iyi telefon kameraları